FORGOT YOUR DETAILS?

Chcete se stát policistou/policistkou?

V / / Nábor nových policistů, Obvodní oddělení Hořesedly, Obvodní oddělení JESENICE, Obvodní oddělení NOVÉ STRAŠECÍ, Obvodní oddělení RAKOVNÍK, Obvodní oddělení ROZTOKY

RAKOVNICKO – V září se bude konat každé úterý dopoledne hodinka pro zájemce o práci ve služebním poměru.

Za účelem náboru do řad rakovnické policie se bude konat každé úterý od 10-11 hodin, v měsíci září, takzvaná „hodinka“ pro ty, které zajímá práce u Policie ČR a rádi by se stali jedním z nás.

V případě zájmu se můžete kdykoliv přihlásit na recepci rakovnického obvodního oddělení, na adrese Husovo náměstí 116, Rakovník nebo telefonicky kontaktovat pracovnici personálního oddělení na čísle 974 880 400, popřípadě emailem ra.nabor@pcr.cz.

Policisté se Vám budou věnovat a zodpoví Vám veškeré dotazy k činnosti policie či k přijímacímu řízení do služebního poměru.

Práce u Policie ČR je zajímavá a nabízí uplatnění u pořádkové nebo dopravní policie.

 

Pokud uvažujete o práci u policie, podívejte se na tyto webové stránky https://www.policie.cz/clanek/stale-prijimame-nove-uchazece-do-rad-stredoceske-policie-rozcestnik.aspx, kde se dozvíte vše o náboru, jaké jsou požadavky pro přijetí a co vše nabízíme anebo přijďte osobně, kde Vám budou zodpovězeny veškeré dotazy individuálně. Nesmíme opomenout zmínit informaci, že Krajské ředitelství policie Středočeského kraje nabízí nově nastupujícím policistům náborový příspěvek ve výši 150 tisíc korun.

Neváhejte a přijďte se podívat a popovídat si s našimi policisty. Naše práce vás může natolik zaujmout, že třeba právě Vy se rozhodnete rozšířit naše řady. 

TOP