FORGOT YOUR DETAILS?

NEZABUDICE – Zloděj se vloupal do chaty

V / / Pomozte s případy

Policisté hledají svědky události. 

Včera 16. března 2017 přijali policisté Obvodního oddělení Roztoky oznámení o vloupání do rekreační chaty v katastru obce Nezabudice. K tomu došlo v přesně nezjištěné době v uplynulých dnech a dosud nezjištěný pachatel po násilném vniknutí na pozemek a následně do nemovitosti, odcizil z objektu různé vybavení a uskladněné věci. Jednalo se o starožitný koberec, secesní lampu, starožitné křeslo, lyžařské a snowbordové boty, multifunkční tiskárnu, kuchyňské nádobí a spotřebiče a rybářské vybavení. Dále ze sklepních prostor zmizela elektrocentrála, motorová benzínová pila, sekačka, elektrický hoblík, propanbutanová lahev, jízdní kolo, kameninové nádoby a láhve s alkoholem. Škoda na odcizených věcech a na poškození byla vyčíslena na 233.350,-Kč.

Případ prošetřují rakovničtí kriminalisté jako podezření z přečinu krádeže a přečinu porušování domovní svobody a pachateli hrozí trest odnětí svobody na jeden rok až pět let.

Aby se podařilo zloděje dopadnout, přivítali by rakovničtí policisté případné svědectví osob, které zaznamenaly pohyb podezřelých lidí, či vozidel ve výše zmiňované lokalitě. Jakékoliv informace o pachateli je možné sdělit policistům osobně na kriminální policii ÚO Rakovník, nebo telefonicky na číslo 974 880 320. Samozřejmě je možné využít bezplatnou linku 158.

Děkujeme za spolupráci.

TOP