FORGOT YOUR DETAILS?

Objasněná distribuce pervitinu

V / / POLICIE ČR

RAKOVNICKO – Kriminalisté obvinili dvě osoby.

Rakovničtí kriminalisté zahájili koncem ledna letošního roku úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání trestného činu nedovolená výroba a jiné nakládání s omamnými a psychotropními látkami a s jedy, z nichž jsou podezřelé dvě osoby z Rakovnicka, které distribuovaly drogu pervitin.

Začátkem května kriminalisté zadrželi 46letého muže, který v okrese Rakovník za úplatu distribuoval drogu pervitin několika osobám. Taktéž byla policejními komisaři zadržena 31letá žena.

Kriminalisté obvinili 5. května 46letého muže ze spáchání přečinu nedovolená výroba a jiné nakládání s omamnými a psychotropními látkami a s jedy, za což může být potrestán odnětím svobody na jeden rok až pět let.

Téhož dne obvinili i 31letou recidivistku, která je podezřelá ze spáchání zvlášť závažného zločinu nedovolená výroba a jiné nakládání s omamnými a psychotropními látkami a s jedy, přičemž jí hrozí trest odnětí svobody na dvě léta až deset let, a to z důvodu, že byla za takový čin v posledních třech letech odsouzena nebo potrestána.

Obě osoby jsou stíhány vazebně.

nprap. Michaela Richterová
tisková mluvčí
P ČR Rakovník
11. května 2017

TOP