FORGOT YOUR DETAILS?

Objasněné vloupání do novinového stánku a provozovny s občerstvením

V / / Obvodní oddělení RAKOVNÍK

RAKOVNICKO – Muž byl i s lupem vypátrán a skončil v cele.

Díky spolupráci s rakovnickými občany byl policisty vypátrán a následně zadržený muž, který je podezřelý z krádeže vloupáním do novinového stánku a do provozovny s občerstvením.

Jedenačtyřicetiletý muž během noci ze 14. září na 15. září 2020 vylomil hliníkovou roletu u novinového stánku v ulici Nábř. Dr. Beneše v Rakovníku, kdy následné rozbil skleněnou výplň okna a vnikl dovnitř. Odtud pak odcizil tabákové výrobky a alkoholické nápoje v částce okolo 12 tisíc korun českých. Na tomto místě ale jeho protiprávní jednání neskončilo. Na stejné adrese se pokusil vloupat do provozovny s občerstvením, kde poškodil vstupní dveře a vytrhl kovový stupínek pod vstupními dveřmi.

Svým jednáním způsobil podezřelý muž škodu na poškození ve výši okolo 7 tisíc korun.

Rakovničtí policisté vypátrali muže i s odcizenými tabákovými výrobky a alkoholickými nápoji na území města Rakovníka, kdy byl poté převezen na policejní služebnu k dalším služebním úkonům a poté byl umístěn do policejní cely.

Jedenačtyřicetiletému muži bylo sděleno podezření z přečinu krádeže a poškození cizí věci, za což mu v případě odsouzení hrozí až dvouletý pobyt za mřížemi.

 

 

por. Bc. Michaela Richterová

tisková mluvčí P ČR Rakovník

TOP