FORGOT YOUR DETAILS?

Pátráme po dosud neznámém řidiči

V / / dopravní nehody, Pomozte s případy

MŠEC – Nezjištěný řidič narazil do vozidla a pokračoval v jízdě dál.

Dopravní policisté pátrají od 30. července 2017 po dosud neznámém řidiči, který řídil nezjištěné vozidlo a v obci Mšec narazil do vozidla BMW.

K dopravní nehodě došlo v neděli 30. července, krátce po deváté hodině ranní, v obci Mšec. Dle provedeného šetření dopravních policistů k nehodě došlo pravděpodobně tak, že zatím nezjištěný řidič řídil nezjištěné vozidlo v obci Mšec ve směru od Nového Strašecí k silnici I. třídy č. 16 a při projíždění prudkou pravotočivou zatáčkou přejel do protisměru, kde narazil do levého boku projíždějícího vozidla BMW. Neznámý řidič s neznámým vozidlem z místa nehody ujel, aniž by zastavil, proto nelze vyloučit, zda neznámý řidič nebyl pod vlivem alkoholu či jiné návykové látky. U řidiče vozidla BMW byl alkohol vyloučen dechovou zkouškou.

Pokud jste viděli výše uvedenou dopravní nehodu a zaznamenali jste nám nezjištěné vozidlo, které z místa nehody ujelo, žádáme vás, abyste nám poskytli informace, které by nás dovedli k dopadení řidiče a k objasnění dopravní nehody.

Děkujeme předem!

nprap. Michaela Richterová
tisková mluvčí
P ČR Rakovník

TOP