FORGOT YOUR DETAILS?

Pomozte nám ztotožnit muže z kamerového záznamu

V / / Nezařazené, Obvodní oddělení RAKOVNÍK, Pomozte s případy

RAKOVNICKO – Napadl muže, neposkytl mu první pomoc a z místa odešel.

Rakovničtí policisté pátrají po dosud nezjištěném muži, který 15. června 2019 napadl jiného muže a způsobil mu zranění, s nímž musel být hospitalizován.

K napadení došlo v Rakovníku v ulici Palackého, a to 15. června v době od 21:45 do 22:00 hodin. Neznámý pachatel napadl poškozeného minimálně jedním úderem pěstí do obličeje do oblasti levého oka a jedním kopem do levé strany žeber, kdy mu byl současně způsoben otřes mozku.

Neznámý muž je podezřelý ze spáchání trestných činů ublížení na zdraví a výtržnictví, za což mu hrozí v případě odsouzení trest odnětím svobody na šest měsíců až tři léta.

 

Žádáme veřejnost o pomoc týkající se ztotožnění muže, který napadl poškozeného a odešel z místa pryč. Jakékoliv poznatky, které by nás dovedly k dopadení výtržníka, nám poskytněte prosím na linku 158, na telefonní číslo rakovnických policistů 974 880 700 nebo navštivte osobně jakoukoliv policejní služebnu.

Předem děkujeme za pomoc.

 

por. Bc. Michaela Richterová

tisková mluvčí P ČR Rakovník

 

 

Fotografie není kvalitní, jde pouze o to, abyste věděli, na kterou osobu se zaměřit, zda ji poznáte. Muž měl na sobě tmavší triko a světlé 3/4 kalhoty.

 

 

 

 

 

 

TOP