FORGOT YOUR DETAILS?

Smrtelná dopravní nehoda

V / / dopravní nehody

RAKOVNICKO – Střet osobního vozidla s nákladním skončil tragickou smrtí dvou osob. 

Během pondělních odpoledních hodin dne 13. listopadu došlo k vážné dopravní nehodě, a to na silnici I/27, v katastru obce Hořovičky. Ke střetu osobního vozidla s nákladním vyjížděly všechny složky Integrovaného záchranného systému.

Dosavadním šetřením policisté zjistili, že 68letý řidič cestoval společně s 67letou spolujezdkyní v osobním vozidle a jel ve směru na obec Žatec. Řidič pravděpodobně nepřizpůsobil rychlost stavu a povaze vozovky, nezvládl řízení, dostal smyk a  přejel do protisměru, kde se střetnul s protijedoucím nákladním vozidlem. Osobní vozidlo pak bylo odmrštěno do zadní části návěsu.

Řidiče ani jeho spolujezdkyni se bohužel i přes veškerou snahu záchranářů nepodařilo zachránit a na místě svým vážným zraněním podlehli. 

Řidič nákladního vozidla vyvázl z nehody bez zranění a provedenou dechovou zkouškou u něj policisté vyloučili ovlivnění alkoholem.

Celou tragickou událostí se nyní zabývají rakovničtí kriminalisté a u obou zemřelých nařídili soudní pitvu. Budou zjišťovat veškeré okolnosti dopravní nehody a její přesnou příčinu.

pprap. Ing. Tomáš Hromádko
oddělení tisku a prevence
KŘP Středočeského kraje
15. listopadu 2023

 

Odkazy do nového okna

TOP