FORGOT YOUR DETAILS?

Srazil chodce a z místa dopravní nehody odjel

V / / Obvodní oddělení ROZTOKY, Pomozte s případy

RAKOVNICKO – Pomůžete nám jej vypátrat?

Rakovničtí dopravní policisté ze skupiny dopravních nehod žádají veřejnost o pomoc při pátrání po řidiči, který v neděli před druhou hodinou odpolední srazil vozidlem u obce Skryje muže a z místa nehody ujel, aniž by poskytl první pomoc.

K dopravní nehodě došlo v neděli 7. dubna, krátce před 14. hodinou v katastru obce Skryje, na místní komunikaci za Berounkou ve směru ke kempu zvaném „Ahoj“. V těchto místech dosud nezjištěný řidič s nezjištěným vozidlem srazil 37letého chodce a po střetu s ním nezastavil a pokračoval v jízdě dál. Chodec utrpěl blíže nespecifikované zranění dolní končetiny a byl převezen do rakovnické nemocnice.

U sraženého muže byla policisty provedena dechová zkouška, která byla pozitivní, a to s výsledkem přes 2,2 promile alkoholu. U nezjištěného řidiče alkohol nelze vyloučit, a to z důvodu ujetí od dopravní nehody.

Pokud jste si někdo všiml výše uvedené dopravní nehody a zaznamenali jste alespoň nějakou indicii k řidiči či k vozidlu, obraťte se prosím s informacemi na policii.

 

Děkujeme předem za jakýkoliv poznatek, který by nám pomohl řidiče vypátrat.

 

por. Bc. Michaela Richterová

tisková mluvčí P ČR Rakovník

TOP