FORGOT YOUR DETAILS?

Uzavírky v Rakovníku se blíží

V / / AKTUÁLNÍ INFORMACE, Dopravní uzavírky a omezení

RAKOVNICKO – Připravte se na možné komplikace v dopravě.

Dovolujeme si upozornit všechny řidiče, aby se připravili na možné dopravní komplikace vztahující se k uzavírce ulic Pražská a Tyršova v Rakovníku.

Plánovaná rekonstrukce těchto ulic bude probíhat v období od pondělí 4. prosince do 20. prosince 2017, a to ve dvou etapách.

1.etapa (4. 12. – 13. 12. 2017)

V první etapě bude uzavřena ulice Pražská, a to od kruhového objezdu k Pražské bráně. Objízdná trasa pro osobní vozidla povede z kruhového objezdu do ulice Vladislavova, do ulice Havlíčkova kolem pivovaru a poté dále, kdo se kam potřebuje dostat. Nákladní vozidla jedoucí od Prahy budou muset odbočit do ulice Luženská, na kruhovém objezdu u obchodního domu čtvrtým výjezdem do ulice Lišanská a následovně do ulice Havlíčkova.

2.etapa (13. 12. – 20. 12. 2017)

Ve druhé etapě bude uzavřena část od Pražské brány až ke křižovatce u Tylova domu. Objízdná trasa je totožná jako u první etapy.

Výjezd z Husova náměstí bude zachován po celou dobu rekonstrukce, avšak když se bude opravovat 1. etapa, výjezd z náměstí bude pouze do ulice Tyršova. V případě 2. etapy bude výjezd z náměstí do ulice Pražská.

V době rekonstrukce bude zrušená jednosměrná ulice kolem zimního stadionu vedoucí na Křivoklát, a to z důvodu odlehčení provozu ulicí Vladislavova.

Stavbou opravovaných ulic bude povolen průjezd autobusů a složek IZS.

Ve špičkách provozu budou zajištěny na vytipovaných přechodech pro chodce na objízdné trase hlídky Městské policie a také Policie ČR.

 

nprap. Michaela Richterová

tisková mluvčí

P ČR Rakovník

TOP