FORGOT YOUR DETAILS?

Hledáme svědky fyzického napadení

V / / Obvodní oddělení RAKOVNÍK, Pomozte s případy

RAKOVNICKO – Pomozte nám objasnit případ.

Rakovničtí kriminalisté žádají veřejnost o pomoc při objasňování případu týkající se fyzického napadení jednatřicetileté ženy.

K napadení 31leté ženy mělo dojít 23. října 2017 v době od 21:30 hodin do 21:50 hodin v Rakovníku u obchvatu za obchodním domem sídlící v ulici Plzeňská.

K napadení dle výpovědi ženy došlo pravděpodobně tak, že ta jela ve večerních hodinách do zaměstnání a jela okolo „České včely“ směrem do průmyslové zóny přes kruhový objezd nad obchodním domem. Na uvedené silnici (obchvatu) stálo ve spodní části vozidlo, u něhož stál muž a ten na projíždějící ženu mával. Ta přibrzdila, stáhla okénko a neznámý muž ji měl dle jejího vyjádření udeřit do hlavy.

V souvislosti s tímto případem žádáme svědky incidentu, případně projíždějící osoby, které mohly ve výše inkriminovanou dobou uvedeným místem projíždět, aby se přihlásili na tísňovou linku 158 nebo nás kontaktovali osobně na policejní služebně. Kontaktovat nás také můžete na tomto webu bezpecnerakovnicko.cz či prostřednictvím facebooku BEZPEČNÉ RAKOVNICKO.

Žádáme všechny, kteří by mohli poskytnout jakékoliv informace k pachateli či k pachatelům, nebo jejich vozidlu, aby kontaktovali policisty.

 

Děkujeme předem za spolupráci a poznatky k danému případu.

 

nprap. Michaela Richterová

tisková mluvčí

P ČR Rakovník

1 komentář to “Hledáme svědky fyzického napadení”

  1. Jiří Starosta says :

    Dobrý den, nemusíte shánět svědky, ale už jsme to tehdy říkal na společném sezení vašemu veliteli, pan Šilerovi. Že by to chtělo ta spolupráce s MP více posílit hlídky!!! Je to žalostně málo.

TOP